Aktualności

W harmonii ze sobą i innymi

Klasa V A  Objęta jest innowacja pedagogiczną „W harmonii ze sobą i innymi” Głównym celem innowacji jest kształtowanie osobowości uczniów i wspieranie ich w rozwoju.

Czytaj więcej...

Koncert ŚWIAT BAJEK

Nie ma to jak starsi koledzy. Przygotowali świetny koncert zatytułowany "Świat bajek",który odbył się 7 czerwca.

Wizyta w banku

Uczniowie   klasy 2b  03 czerwca wybrali się na wycieczkę do sztumskiego oddziału Banku PKO SA. W holu banku czekała na nas mama Artura. Oprowadzała nas po banku. Gościliśmy w gabinecie Pani Dyrektor - dostaliśmy wiele prezentów i słodyczy.

Wakacje tuż, tuż ...

Uczniowie klasy 2b gościli na działce Państwa Skrzypkowskich. Podziwialiśmy piękny ogród kwiatowy, warzywnik i niesamowite oczko wodne.... Były gry i zabawy oraz ognisko z kiełbaskami. Cudowny zakątek niedaleko naszej szkoły - Obcowanie z pięknem przyrody bezcenne.
Dziękujemy serdecznie.

Sukcesy matematyczne 2018/2019

Zbliżający się wielkimi krokami koniec roku szkolnego nie jest absolutnie okazją do zwolnienia tempa pracy, co udowadniają uczniowie naszej szkoły, uczestnicząc w konkursach matematycznych i odnosząc w nich sukcesy.

Czytaj więcej...

FINAŁ KONKURSU „POLSKIE ZAMKI GOTYCKIE”

Niedawno opisywaliśmy gminny etap konkursu „ Polskie zamki gotyckie”. 6 czerwca we Fromborku odbywał się etap ogólnopolski, w którym brali udział laureaci 15-u gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu ‘ Polskie zamki gotyckie” i  8-u gmin „ Dom Warmińskiego”. Naszym reprezentantem był uczeń klasy piątej CYPRIAN PIRÓG.

Czytaj więcej...