Aktualności

LUBIMY LUDZI – DZIĘKUJEMY ZA POMOC

Wszystkim szlachetnym, którzy lubią ludzi i  przyczynili się do powstania naszej szlachetnej paczki DZIĘKUJEMY.

 

Paczka /11 kartonów/ w sobotę dotarła do wybranej przez nas rodziny i sprawiła wiele radości i zadowolenia.  Ufamy, że każdy kto się do jej powstania przyczynił doświadczył prawdziwości słów Jezusa iż WIĘCEJ SZCZĘŚCIA JEST W DAWANIU ANIŻELI W BRANIU.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Bardzo wam dziękuję - to pierwsze słowa, jakie usłyszeliśmy od rodziny. Pani Ewa z mężem przyjęli nas z wielkim zawstydzeniem i wzruszeniem. Byli bardzo zaskoczeni ilością paczek wnoszonych do mieszkania. Nigdy od nikogo tyle nie otrzymali. Pani Ewa siedziała z fotelu, a łzy płynęły jej po policzku. Nic nie mówiła. Podstawialiśmy Jej kolejne kartony do rozpakowania, bo ze wzruszenia nie mogła się ruszyć. Na widok robota domowego zaniemówiła. Nie spodziewała się, że będzie miał tyle dodatkowych funkcji. Mąż Pani Ewy był zdziwiony, że dostał aż dwie pary butów - żartował, że jedne będą sportowe, a drugie wyjściowe. Obydwoje małżonkowie byli oszołomieni taką ilością żywności, środków czystości i pozostałych prezentów. Mąż Pani Ewy bardzo się cieszył z ubrań, które tak trudno mu kupić. Otwierał karton za kartonem nie dowierzając, że to wszystko dla nich. Cieszył się jak dziecko z nowych butów. Pani Ewa ze łzami w oczach kazała podziękować darczyńcom za ich wielkie serce. Uwierzyła, że marzenia się spełniają ...
Co chce przekazać wolontariusz?
Bardzo serdecznie dziękuję za okazane serce, za trud i poświęcony czas na przygotowanie paczek dla rodziny pani Ewy i jej męża. Ich radość była ogromna. Nigdy od nikogo nic nie dostali. Dziękuję!