Aktualności

Olimpiada Przedsiębiorczości

Amelia Jabłonowska, Jaśmina Szarycka i Justyna Snopek będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach okręgowych w Szkolnej Olimpiadzie Przedsiębiorczości. Reprezentacja naszej szkoły znalazła się na 57 miejscu wśród 100 najlepszych szkół, które brały udział w eliminacjach szkolnych

Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości to pierwsze w Polsce ogólnopolskie zawody dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz uczniów klas 7 szkoły podstawowej , którzy interesują się tematyką przedsiębiorczości i ekonomii. Głównym celem Olimpiady jest zainteresowanie uczniów tematyką ekonomiczną oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych, umożliwiających młodzieży gimnazjalnej korzystanie z szans, jakie tworzy współczesna gospodarka .W eliminacjach okręgowych nasze uczennice poprowadzą wirtualne przedsiębiorstwo rywalizując w interaktywnej grze menedżerskiej (online).

Życzymy powodzenia!