Aktualności

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - 28.02.2018r.

28.02.2018 w naszej szkole odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. W rozgrywkach uczestniczyły reprezentacje pięciu szkół -  Czernina, Dzierzgonia, Mikołajek Pomorskich oraz Szkoły Podstawowej  Nr 1 i Nr 2 ze Sztumu.

Młodzież mogła zaprezentować swoje umiejętności  sportowe grając w systemie "każdy z każdym'. Nie zabrakło "ducha walki", pełnego zaangażowania, godnej rywalizacji  i poświęcenia.  Po zaciętej walce , która toczyła się do końca turnieju dziewczęta z naszej szkoły SP 1 zdobyły I miejsce, II miejsce dla Mikołajek Pomorskich , III miejsce dla Czernina. 

W rywalizacji chłopców większe szczęście miała drużyna Mikołajek Pomorskich  zdobywając I miejsce , drużyna chłopców naszej szkoły wywalczyła II miejsce , III miejsce dla SP Czernin. 
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za dobrą postawę.
Reprezentacja naszej szkoły:
Dziewczęta : Karolina Kapszewicz, Paulina Osińska ,Oliwa Brzezińska, Marysia Bołkowska , Kinga Lis, Martyna Spiner, Nicola Kerepin, Emila Lotarska , Joanna Gresik.
Chlopcy: Daniel Szydłak, Rafał Walichnowski, Adrian Ossowski, Marcin Kowszewicz, Krzysztof Andrzejewski , Krzysztof Rakowski, Kowal Kacper, Piekarski Albert, Szymon Sombrowski.