Absolwenci 2013

Będą niebawem

Absolwenci 2012

Klasa III A wychowawca Lilianna Bojanowska

Natalia Barra, Katarzyna Bień, Sylwia Carowska, Joanna Głębicka, Michał Krawczykowski, Mateusz Kujawa, Artur Kulikowski, Kaja Mazurkiewicz, Ewelina Meryk, Aleksandra Misieczko, Dominika Misiuk, Łukasz Odziemek, Beata Olszewska, Maciej Ołdak, Cezary Orszulak, Kamil Pastwa, Aneta Paszko, Kacper Rymer, Edyta Sołtys, Seweryn Szymański, Sandra Śniegocka, Aleksander Tyszyński, Adam Weyer, Marta Zarańska, Agnieszka Żołdowicz, Patrycja Rakowska

 

Klasa III B wychowawca Arkadiusz Piróg

Jakub Bełz, Małgorzata Białousz, Paulina Cebula, Izabela Czepkowska, Martyna Dembińska, Karolina Detmer, Dominika Ducka, Kamil Elwartowski, Jakub Floriański, Jonasz Hałuszczak, Patrycja Kalbukowska, Wojciech Kasprzyk, Dajana Kirsch, Aleksandra Kosiedowska, Patrycja Kunkiewicz, Agata Kwiatkowska, Patrycja Lewandowska, Dominika Pędzicka, Tobiasz Popis, Mirosław potuczko, Magdalena Sikora, Katarzyna Sołtys, Martin Ścira, Marta Wichert, Michał Zdaniewicz

 

Klasa III C wychowawca Anna Zdziennicka

Łukasz Affek, Natalia Balicka, Sebastian Dobreńko, Joanna Dulska, Klaudia Grubecka, Nikola Grubecka, Philip Ili, Paulina Janiszewska, Kamil Jetke, Agnieszka Kęsicka, Roksana Kolaty, Olimpia Kondratowicz, Katarzyna Litwin, Michał Łukaszewicz, Jędrzej Markowski, Patryk Miłek, Łukasz Orzechowski, Paulina Sałek, Karolina Smolińska, Iga Strymecka, Adam, Szaruga, Damian Szulc, Patryk Tomasiak, Łukasz Toporkiewicz, Paulina Wilczewska, Emilia Wlazińska, Rafał  Zieliński, Dawid Kuciński

 

Klasa III D wychowawca Teresa Kmiecik- Zegarska

Nikoleta Balicka, Piotr Czech, Łukasz Doimeracki, Martyna Dumalska, Mateusz Figela, Michał Głowacki, Natalia Hamadyk, Alicja Jaskulska, Dawid Jurkiewicz, Paulina Klein, Damian Klotka, Weronika Kozłowska, Dominika Krupa, Sarah Łazar, Dominika Machnikowska, Olimpia Mueller, Karol Nicgorski, Ilona Noskiewicz, denis Obuchowski, Krzysztof Pszczółkowski, Paulina Sawczuk, Sylwester Strzelecki, Karolina szkutnik, Robert sztandarski, Daniel Ścisłowski, Patryk Trunkwalter, Jacek Wesołowski, Konrad Smeja

 

Klasa III E wychowawca Alina Winkiel

Monika Barnaś, Jarosław Bator, Magdalena Borzych, Przemysław Gajek, Jarosław Głodowski, Tomasz Gresik, Michał Kopecki, Daria Kubińska, Sonia Pawełkiewicz, Mateusz Pawlukiewicz, Daniel Pietrzyk, Karol Rakowski, Dawid Schufreida, Magdalena skoczyńska, Paulina Słomska, Emilia Spalk, Kinga Stankiewicz, Anastazja Stolarz, Angelika Wiciel, Karolina Zielińska, Karolina Kosobucka, Krzysztof Rombalski

 

Klasa III F wychowawca Bożena Jesionkowska

Dawid Boguta, Łukasz Czyż, Wojciech Damięcki, Amelia Hrynkiewicz, Wioleta Kopyra, Katarzyna Kowal, Magdalena Kowal, Angelika Lewowicka, Klaudia Lipka, Marta Miecznikowska, Wojciech namiel, Katarzyna Ossowska, Agnieszka Pauzder, Michał Pietrzykowski, Kinga Ruczkowska, Anna Rymaszewska, Paweł Sommer, Katarzyna Sumińska, Sebastian Trafalski, Maciej Wiatrowski, Magdalena Wielgolaska, Bartosz Wiśniewski, Krystian Wojenkowski, Karolina Zimińska, Damian Zwoliński

 

Absolwenci 2011

 

 

KLASA  III A wychowawca  Eleonora Karzarnowicz

Beger Kamil, Dembek Milena, Dembińska Mariola, Dulska Monika, Fechner Marta, Gałka Justyna, Grenda Karolina, Kaczmarczyk Barbara, Kida Daria, Kosiecka Ewelina, Kozubal Wojciech, Kułaga Maciej, Mazurkiewicz Ewa, Murawska Magdalena, Puchalski Alan, Rewczuk Jakub, Robak Daniel, Sawicka Monika, Stelmach Agata, Stelmach Leszek, Szydłowski Patryk, Ścisłowska Malwina, Wojnowska Angelika, Wrzosek Grzegorz, Zdziechowicz Angelika

 

KLASA III C wychowawca Ewa Adamska

Adamski Maciej, Beger Damian, Bieliński Mariusz, Błażejak Kamil, Borko Filip, Borko Jakub, Dudzic Tomasz, Kirsch Karol, Koszołko Fabian, Kozik Robert, Krzysztofik Bartosz, Krzysztofik Karol, Lignowski Mariusz, Makowski Paweł, Makowski Piotr, Marszałkowski Patryk, Mikucki Kamil, Mikulski Adam, Mykowski Krystian, Neumann Mateusz, Olszewski Patryk, Pyzik Kacper, Skowroński Marcin, Szafrański Szymon, Tutlewski Krystian, Wujkowski Marcin, Żółtowski Robert

 

KLASA III D wychowawca Anna Pliszka

Bronka Daria, Drałus Dawid, Gałka Monika, Głowacki Mateusz, Jaromij Patrycja, Jaro}ska Klaudia, Karnabal Maciej, Lewandowski Mateusz, Lewczyk Michał, Maciąg Micheasz, Malik Anna, Michoński Jakub, Miemczyk Natalia, Misiuk Mateusz, Nadrowski Adam, Osiecki Przemysław, Pawlak Kinga, Pietruszyński Sławomir, Płuska Joanna, Popis Jakub, Senz Małgorzata, Smolińska Joanna, Szulińska Aleksandra, Ścira Patryk

 

KLASA III E wychowawca Anna Zdziennicka

Beger Aleksandra, Bogdańska Alicja, Cyboroń Aleksandra, Dembiński Karol, Gos Kinga, Helowicz Dawid, Kaźmierczak Mateusz, Konefał Piotr, Kroll Aleksandra, Kwiatkowska Dominika, Markowicz Arkadiusz, Murawski Damian, Nicgorski Patryk, Nowak Marcin, Olszewska Agata, Olszewska Antonina, Pasoń Mateusz, Podlewska Agnieszka, Rolicz Dariusz, Rozenberg Jakub, Sanewska Magdalena, Sigowska Paulina, Skrzypkowski Jan, Sobiesiak Jarosław, Szpaczyńska Daniela, Trafalska Kamila, Waszczuk Damian, Witkowski Dawid, Wojtacki Mateusz

 

KLASA III F wychowawca Ludmiła Zdziennicka

Aniszewski Tomasz, Cebula Natalia, Czarnecka Izabela, Depa Klaudia, Dominikowska Anna, Drałus Adrianna, Dziduch Kornelia, Fijałkowski Kacper, Izdepski Marcin, Jankowska Cyntia, Kaczmarek Daria, Konefał Marlena, Kopczyńska Martyna, Kulik Arkadiusz, Lewowicka Karolina, Nehring Filip, Nosowaska Alicja, Paluch Kamila, Płuszka Sandra, Prądzyńska Nicol, Ryszkowska Berenika, Sikora Sandra, Sikorska Milena, Skoczyńska Paulina, Stasińska Zuzanna, Stawasz Szymon, Szczerkowski Jakub, Szymczak Beniamin, Treć Jakub, Wiklandt Natalia

Absolwenci 2010

 

 

III A  Iwona Kotowska

Antkowicz Katarzyna, Cyssewski Patryk, Czaplicka Beata, Gackowski Michał, Głodowska Justyna, Gojdź Kamil, Grablewski Kamil, Jędrzejewska Sandra, Kaźmierczak Szymon, Kotecki Bartłomiej, Lemke Kacper, Lewowicka Elwira, Namiel Piotr, Nierzwicki Michał, Omieczyński Kacper, Ożóg Tymoteusz, Pietruszyński Jacek, Pietrzyk Mateusz, Piłat Marta, Seremak Daniel, Słodkowski Jakub, Stolarz Szymon, Strzelecka Iwona, Walczak Paweł, Werkowski Wojciech, Włodarczak Agnieszka, Zimny Agata, Zyska Wojciech

 

III B  Rafał Zdziennicki

Biskup Magdalena, Brodzińska Natalia, Car Paulina, Czechowska Karolina, Chmielewski Dominik, Gracz Dominika, Grenda Paulina, Janiszek Piotr, Janiszewski Marcin, Jarczewska Aleksandra, Kazimierczak Krzysztof, Kowszewicz Krzysztof, Krzemińska Paulina, Mielniczek Karol, Nadolska Joanna, Olszewska Małgorzata, Pawełkiewicz Barbara, Pietruszyńska Aleksandra, Serocki Szymon,  Sowa Aleksandra, Sztejner Dorota, Tkaczyk Estera, Treptau Daniel, Wilanowska Ewelina, Zieliński Maciej, Zwoliński Alan, Żukowska Kinga, Zielińska Dominika, Zieliński Piotr

 

III C Mariola Domińska

Berg Jesica, Dumalski Mateusz, Dziuk Adam, Figura Łukasz, Giecewicz Marta, Grabowski Grzegorz, Gromek Katarzyna, Jarczewska Paulina, Karzarnowicz Karolina, Kosiecka Marzena, Kotyza Mateusz, Król Mariusz, Krupa Przemysław, Kubacki Oskar, Marchlewska Joanna, Marcinkowski Dawid, Mądra Aneta, Mielonek Gabriela, Michalik Jakub, Orlińska Wiktoria, Pachucy Jakub, Paszko Krzysztof, Piotrowska Marta, Skoczyńska Anna, Sojka Izabela, Sojka Sebastian, Szymańska Sara, Waniewska Edyta, Wieczerzycka Emilia

 

III D Wioletta Konkol

Borowski Grzegorz, Cendrowski Łukasz, Chabowska Paulina, Detmer Grzegorz, Giedyk Dawid, Hinz Patrycja, Jabłońska Agata, Jankiewicz Małgorzata, Kaliski Dawid, Kobyliński Miłosz, Kołodziejski Karol, Kopecka Aleksandra, Laskowska Wioleta, Leśniak Jakub, Mikulski Jakub, Monkielewicz  Dawid, Nicgorska Karolina, Omieczyński Nikodem, Paprocka Ewa, Pietrzyk Aleksandra, Podworska Anna, Sekulski Adrian, Seta Joanna, Sidorowicz Wojciech, Spiżewska Katarzyna, Śnitko Adrianna, Świderska Anna, Tritt Claudia, Wnuk Maciej, Wyborski Artur.

 

III E Aleksandra Budzowska

Bobek Anna, Czuryło Katarzyna, Giedyk Katarzyna, Kamińska Joanna, Kara Sylwia, Klotka Joanna, Kołakowska Paulina, Kosobucka Angelika, Kruszyńska Magdalena, Ligęza Aneta, Nosowaka Agnieszka, Pewiński Krystian, Podsiadłowska Paulina, Pudlik Mateusz, Sikora Sonia, Stopiński Przemysław, Tomczak Szymon, Walasiewicz Daria, Wiciel Daria, Zakrzewski Marcin, Żarłak Karolina

 

Absolwenci 2009

IIIa wych. Małgorzata Szpalerska

Borowska Klaudia, Bożym Rafał, Czuryło Piotr, Dawiec Paweł, Domrzalski Jakub, Jagucki Grzegorz, Jordan Łukasz, Kaczyński Piotr, Kułaga Magdalena, Langowska Magdalena, Martewicz Joanna, Nadolski Radosław, Piotrowska Karolina, Przeperska Aneta, Robak Katarzyna, Rogacki Kacper, Ruchlewicz Natalia, Sadowska Magdalena, Sadowski Krystian, Sojka Tomasz, Stawarska Martyna, Stelmach Andrzej, Suliborska Magdalena, Szpak Paulina, Ściślak Joanna, Turzyńska Karolina, Witkowska Martyna, Żołdowicz Marcin.

IIIb wych. Marzena Chrześcijańska

Dzierżyński Paweł, Gałka Arkadiusz, Giedyk Tomasz, Grzyb Marcin, Janowska Magdalena, Jordan Sebastian, Kędzior Patryk, Kosobucki Kamil, Kotlenga Marek, Kulikowska Paulina, Lipińska Ilona, Marszałek Katarzyna, Mikulska Marcelina, Montowski Bartosz, Ołdak Marlena, Pietrzykowski Grzegorz, Podsiadłowski Mateusz, Polakiewicz Natalia, Rzymska Magdalena, Sieliezin Bartłomiej, Sikorowska Dominika, Szlacheta Angelika, Szulc Martin, Szulik Dawid, Tkaczyk Kasper, Tworkowski Łukasz, Wawrzyńczak Błażej, Woźniak Dariusz, Wójciak Paulina.

IIIc wych. Teresa Kmiecik -Zegarska

Artym Krystian, Barnaś Michał, Beger Dominika, Bronka Karolina, Dembińska Magdalena, Guzowski Adrian, Jawor Joel, Kalinowski Piotr, Koplin Krzysztof, Kotowski Patryk, Kowal Mateusz, Kowalska Katarzyna, Kozłowska Magda, Kulig Rafał, Łebek Ewelina, Maciąg Kacper, Mackiewicz Karolina, Moneta Daria, Muta Dawid, Ostrowski Filip, Piepiórka Katarzyna, Puchalski Filip, Ruczyński Łukasz, Szpalerski Marcin, Szwamber Justyna, Śrutkowska Anita, Toruń Oliwia, Trzeciak Wojciech, Wasilewska Amanda, Wiatrowski Piotr, Wujkowski Konrad.

IIId wych. Rafał Zdziennicki

Cukrowski Bogdan, Giedyk Wojciech, Gorczewska Anna, Grochowski Bartosz, Izdebski Dawid, Jabłońska Justyna, Jachimczak Marek, Jakubiak Małgorzata, Jończyk Mateusz, Kamińska Natalia, Kamiński Marek, Kłusek Patryk, Konefał Paula, Kosiorowska Agata, Kosiorowski Patryk, Kunecki Rafał, Marciniak Katarzyna, Miseczko Michał, Misiuk Aleksandra, Obroślińska Małgorzata, Ogórek Mateusz, Psuja Patrycja, Ruczkowski Maciej, Sobisiak Krzysztof, Soćko Maja, Stefanowicz Magdalena, Wesołowski Marcin, Wiśniewska Jowita, Zimny Cezary, Żyła Damian.