Absolwenci 2002

Klasa III B – wych. inż. Eugeniusz Richert

Bielewicz Mateusz, Charycka Agnieszka, Ciosek Dorota, Jarosiński Maciej, Jaś Aleksandra, Jendryka Wojciech, Jesionkowska Martyna, Kaszuba Emilia, Kaszubski Bartosz, Kepke Ariel, Kierzkowski Tomasz, Kosiorek Kamila, Mazurkiewicz Malwina, Obuchowska Karolina, Oddziemek Rafał, Oleksiak Monika, Olszewski Łukasz, Orszulak Sandra, Pęczek Marta, Pięta Bogumiła, Sipak Patrycja, Stankiewicz Natalia, Stojanowska Milena, Strąk Marek, Waszkiewicz Michał, Zdziennicki Szymon, Żołędowski Łukasz,

Klasa III C – wych. mgr Iwona Kotowska


Białousz Aleksandra, Błażejewska Agnieszka, Carowski Rafał, Cebula Izabela, Czubińska Patrycja, Detmer Karol, Gnych Ewelina, Gorczewska Alicja, Kirsch Mikołaj, Leśniewska Agnieszka, Lewandowski Rafał, Lubińska Natalia, Łazar Łukasz, Małochwy Grzegorz, Mietlewska Anna, Moneta Mateusz, Mroczkowski Jakub, Ossowska Justyna, Pawowicz Magalena, Pięta Władysław, Polak Małgorzata, Raczyńska Justyna, Sobczyńska Katarzyna, Stadelmeier Sebastian, Szafrański Adam, Wiatrowska Paulina, Wiesner Dawid, Wiński Łukasz, Zima Piotr, Żuchowski Marcin

Klasa III E – wych. mgr Anna Zdziennicka

Anuszkiewicz Artur, Beger Michalina, Bieniek Karol, Borowiak Wioletta, Bożym Joanna, Czarnecka Marcelina, Czwerenko Krzysztof, Dussa Agnieszka, Giembicki Jan, Jarmoła Ewelina, Kamrowski Jan, Kogowska Aleksandra, Kozioł Jolanta, Kwella Małgorzata, Lemiesz Przemysław, Lewkowski Mateusz, Ludorf Tomasz, Mucha Marcin, Piotrowski Miłosz, Pronin Karolina, Sipak Grzegorz, Skowroński Jarosław, Strychalska Paulina, Szczygielski Robert, Wojewoda Ewelina, Wudarczyk Łukasz, Żyra Malwina

Klasa III F – wych. mgr Alina Winkiel

Adamczewski Krzysztof, Benet Ewelina, Borzymska Anna, Buławska Malwina, Chmielowiec Magdalena, Chudzicki Adam, Hebel Łukasz, Kaszteranda Joanna, Kubacki Wojciech, Kuczkowski Przemysław, Michalski Emilian, Nadrowska Paulina, Nowakowski Stefan, Olech Michał, Omieczyński Marek, Omieczyński Piotr, Owczarski Łukasz, Parafiniuk Przemysław, Przastek Justyna, Romanowski Grzegorz, Sielski Tomasz, Więckowski Bartosz, Zemlik Lucyna, Żejmo Agnieszka, Żmuda Karolina

Klasa III G – wych. dr Marian Karzarnowicz


 

Bednarska Natalia, Bil Krzysztof, Boryczewska Ewa, Elwartowski Tomasz, Górniewicz Alicja, Kalinowska Katarzyna, Kaźmierczak Beata, Kikut Magdalena, Koprowski Michał, Kusz Agnieszka, Kusz Piotr, Materka Maciej, Pajda Maria, Paluszkiewicz Daniel, Przybysz Paulina, Psuja Marcelina, Sadowska Aneta, Saj Michał, Szymczak Maciej, Śledź Magdalena, Wołowiec Alicja, Zadrejkowski Bartosz, Zaniewski Łukasz

Klasa III H – wych. mgr Krystyna Osińska

Andrzejewska Karolina, Beger Sylwia, Bogacki Tomasz, Derbich Katarzyna, Dunajski Mariusz, Dziedzic Magdalena, Frąckowiak Bartosz, Grabowska Martyna, Jabłoński Kamil, Kalinowska Aleksandra, Kiryluk Justyna, Krinetzka Alina, Kruczek Marek, Kwiatkowski Karol, Kyć Paulina, Landowski Grzegorz, Lenkiewicz Aleksandra, Marciniak Marcin, Nazarewicz Andrzej, Neidrowska Malwina, Piec Aleksandra, Sojka Beata, Sojka Ewelina, Sojka Jarosław, Sojka Lucyna, Spiżewski Tomasz, Staliński Tomasz, Witkowska Anna, Zimny Ireneusz

Klasa III I – wych. mgr Mirosław Zarański


 

Brokos Marcin, Brzozowska Monika, Chyliński Szymon, Duras Krzysztof, Dziuk Damian, Jabłoński Kamil, Kadamus Grzegorz, Konefał Hanna, Konieczny Łukasz, Ludorf Arkadiusz, Manteufel Jacek, Michałek Monika, Miecznikowska Agnieszka, Mielcarz Bartosz, Murawska Magdalena, Orkiszewski Marcin, Owczarczyk Beata, Pesta Malwina, Pliszka Wojciech, Piotrowski Maciej, Pyzik Maciej, Reh Ewelina, Waszczuk Jarosław, Wodnicki Krzysztof