Absolwenci 2005

III a wych. mgr Bożena Jesionkowska

Jacek Anaczkowski, Anna Banach, Bartosz Cebula, Łukasz Cebula, Karolina Charycka, Iwona Czyż, Jarosław Dembiński, Angelika Dziedzina, Anna Kaczmarek, Katarzyna Kilichowska, Marcin Kosiecki, Łukasz Krawiec, Michał Kurkowski, Justyna Lemke, Maciej Ludorf, Natalia Ludorf, Marcin Markowski, Dawid Nierzwicki, Justyna Pawełkiewicz, Mikołaj Pawlak, Monika Pobran, Monika Stefańska, Marcin Sycz, Łukasz Tomasiak, Sandra Tutlewska.

III b wych. mgr Anna Pliszka

Klaudia Bir, Piotr Cebula, Mateusz Chabowski, Paweł Czubiński, Alicja Jurewicz, Mateusz Kiwak, Damian Knop, Paulina Korner, Agata Manteufel, Krzysztof Mazurkiewicz, Agata Mątecka, Paulina Przydział, Natalia Skrzypska, Jacek Sołtys, Jarosław Stankiewicz, Katarzyna Szulim, Anna Szczygielska, Anna Wiśniewska, Natalia Woszczyńska, Łukasz Woszczyński, Piotr Zawadko, Marta Zyska.

III c wych. mgr Krystyna Osińska

Krzysztof Bełkowski, Amanda Burczyk, Anna Cebula, Krzysztof Chudzik, Przemysław Chwiałkowski, Natalia Dembińska, Aleksandra Dziekan, Łukasz Dziuk, Ruben Grodek, Nikola Jaroszek, Jagoda Kądziela, Anna Kępka, Paulina Kosobucka, Marcin Kurosz, Magdalena Kuszinska, Rafal Lisowski, Małgorzata Olszewska, Jadwiga Przeperska, Mirosław Redmann, Marian Rutkowski, Justyna Sankiewicz, Przemysław Sola, Bartosz Stawski, Tomasz Szymański, Marta Śrutkowska, Ireneusz Wardecki

III d wych.. mgr Paulina Wiśniewska

Jakub Bieniek, Justyna Bieniek, Piotr Czarnecki, Dawid Danielewski, Adrian Gałka, Katarzyna Grabowska, Monika Graczyk, Magdalena Grzyb, Dawid Guntowki, Marlena Karlak, Tomasz Lis, Jakub Martin, Mateusz Najda, Katarzyna Ołdak, Piotr Ossowski, Michał Oszwa, Agnieszka Pięta, Joanna Piotrowska, Łukasz Piróg, Krzysztof Puchowski, Daniel Ścisłowski, Magdalena Śledź, Damian Tomczak, Michał Werkowski, Paulina Wojnowska, Bartosz Stachowicz

III e wych. mgr Alina Winkiel

Angelika Błędowska, Anna Byczkowska, Marcin Dziuk, Michał Gołaś, Jakub Góral, Mateusz Grenda, Tomasz Gzella, Bartłomiej Iżbicki, Seweryn Jeżdżewski, Sandra Junkier, Ewelina Kosobucka, Małgorzata Kubiak, Wojciech Lewandowski, Marcin Megger, Szymon Pietrzyk, Dawid Pluta, Katarzyna Rutkowska, Michał Saczuk, Michał Skoczyński, Dawid Smoliński, Anna Spiżewska, Alicja Stawska, Magdalena Tereska, Mateusz Ufnal, Wojciech Wojciechowski, Aleksandra Wojtczak, Przemysław Wytrążek, Paulina Zima.

III f wych. mgr Anna Zdziennicka

Paulina Barsul, Katarzyna Beger, Jakub Borodiuk, Wojciech Bożych, Sonia Bułaj, Paulina Chmielowiec, Natalia Czaplicka, Mateusz Gerke, Adam Grabarek, Michał Izdepski, Oliwia Kawińska, Patryk Kozakiewicz, Mateusz Krupa, Jakub Kuźbida, Aleksandra Lipińska, Piotr Michowski, Aleksandra Olszewska, Magdalena Olszewska, Łukasz Owczarczyk, Damian Pelowski, Bartłomiej Pokrzywka, Łukasz Ranachowski, Marcin Sadowski, Seweryn Sierocki, Agnieszka Trymerska.

III g wych.mgr Ludmiła Zdziennicka

Dominika Chrześcijańska, Kamila Cukrowska, Marcin Czwerenko, Aleksandra Elwartowska, Małgorzata Galara, Aleksandra Kalinowska, Marcin Kiwak, Krzysztof Kosiecki, Joanna Kosiorek, Karol Krause, Mateusz Kruszyński, Agnieszka Kuczkowska, Łukasz Kujawa, Katarzyna Lewandowska, Monika Lipińska, Monika Piskorska, Agata Politowska, Natalia Rodziewicz, Adam Rzatkowski, Łukasz Sojka, Wojciech Szczukowski, Emilia Treptan, Ewelina Unger, Alicja Weyer, Miłosz Zaleski, Aleksandra Lewandowska.

III h wych. mgr Wioletta Konkol

Irena Bujak, Mirosława Falkiewicz, Łukasz Grochowski, Joanna Helowicz, Monika Jedwabna, Marcin Klonowski, Bartosz Kniecicki, Anna Kobylińska, Sylwia Kondys, Angelika Konopka, Łukasz Kukurudz, Żaneta Kwiatkowska, Karolina Langowska, Katarzyna Nadrowska, Monika Neumann, Aneta Obuchowska, Bartosz Olszewski, Grzegorz Paterek, Maciej Puchalski, Marcin Puchalski, Izabela Robak, Hanna Rolicz, Katarzyna Sojka, Katarzyna Stępka, Arkadiusz Szpak, Adrian Wieliczko, Mikołaj Więcaszek.