Absolwenci 2010

 

 

III A  Iwona Kotowska

Antkowicz Katarzyna, Cyssewski Patryk, Czaplicka Beata, Gackowski Michał, Głodowska Justyna, Gojdź Kamil, Grablewski Kamil, Jędrzejewska Sandra, Kaźmierczak Szymon, Kotecki Bartłomiej, Lemke Kacper, Lewowicka Elwira, Namiel Piotr, Nierzwicki Michał, Omieczyński Kacper, Ożóg Tymoteusz, Pietruszyński Jacek, Pietrzyk Mateusz, Piłat Marta, Seremak Daniel, Słodkowski Jakub, Stolarz Szymon, Strzelecka Iwona, Walczak Paweł, Werkowski Wojciech, Włodarczak Agnieszka, Zimny Agata, Zyska Wojciech

 

III B  Rafał Zdziennicki

Biskup Magdalena, Brodzińska Natalia, Car Paulina, Czechowska Karolina, Chmielewski Dominik, Gracz Dominika, Grenda Paulina, Janiszek Piotr, Janiszewski Marcin, Jarczewska Aleksandra, Kazimierczak Krzysztof, Kowszewicz Krzysztof, Krzemińska Paulina, Mielniczek Karol, Nadolska Joanna, Olszewska Małgorzata, Pawełkiewicz Barbara, Pietruszyńska Aleksandra, Serocki Szymon,  Sowa Aleksandra, Sztejner Dorota, Tkaczyk Estera, Treptau Daniel, Wilanowska Ewelina, Zieliński Maciej, Zwoliński Alan, Żukowska Kinga, Zielińska Dominika, Zieliński Piotr

 

III C Mariola Domińska

Berg Jesica, Dumalski Mateusz, Dziuk Adam, Figura Łukasz, Giecewicz Marta, Grabowski Grzegorz, Gromek Katarzyna, Jarczewska Paulina, Karzarnowicz Karolina, Kosiecka Marzena, Kotyza Mateusz, Król Mariusz, Krupa Przemysław, Kubacki Oskar, Marchlewska Joanna, Marcinkowski Dawid, Mądra Aneta, Mielonek Gabriela, Michalik Jakub, Orlińska Wiktoria, Pachucy Jakub, Paszko Krzysztof, Piotrowska Marta, Skoczyńska Anna, Sojka Izabela, Sojka Sebastian, Szymańska Sara, Waniewska Edyta, Wieczerzycka Emilia

 

III D Wioletta Konkol

Borowski Grzegorz, Cendrowski Łukasz, Chabowska Paulina, Detmer Grzegorz, Giedyk Dawid, Hinz Patrycja, Jabłońska Agata, Jankiewicz Małgorzata, Kaliski Dawid, Kobyliński Miłosz, Kołodziejski Karol, Kopecka Aleksandra, Laskowska Wioleta, Leśniak Jakub, Mikulski Jakub, Monkielewicz  Dawid, Nicgorska Karolina, Omieczyński Nikodem, Paprocka Ewa, Pietrzyk Aleksandra, Podworska Anna, Sekulski Adrian, Seta Joanna, Sidorowicz Wojciech, Spiżewska Katarzyna, Śnitko Adrianna, Świderska Anna, Tritt Claudia, Wnuk Maciej, Wyborski Artur.

 

III E Aleksandra Budzowska

Bobek Anna, Czuryło Katarzyna, Giedyk Katarzyna, Kamińska Joanna, Kara Sylwia, Klotka Joanna, Kołakowska Paulina, Kosobucka Angelika, Kruszyńska Magdalena, Ligęza Aneta, Nosowaka Agnieszka, Pewiński Krystian, Podsiadłowska Paulina, Pudlik Mateusz, Sikora Sonia, Stopiński Przemysław, Tomczak Szymon, Walasiewicz Daria, Wiciel Daria, Zakrzewski Marcin, Żarłak Karolina