Absolwenci 2011

 

 

KLASA  III A wychowawca  Eleonora Karzarnowicz

Beger Kamil, Dembek Milena, Dembińska Mariola, Dulska Monika, Fechner Marta, Gałka Justyna, Grenda Karolina, Kaczmarczyk Barbara, Kida Daria, Kosiecka Ewelina, Kozubal Wojciech, Kułaga Maciej, Mazurkiewicz Ewa, Murawska Magdalena, Puchalski Alan, Rewczuk Jakub, Robak Daniel, Sawicka Monika, Stelmach Agata, Stelmach Leszek, Szydłowski Patryk, Ścisłowska Malwina, Wojnowska Angelika, Wrzosek Grzegorz, Zdziechowicz Angelika

 

KLASA III C wychowawca Ewa Adamska

Adamski Maciej, Beger Damian, Bieliński Mariusz, Błażejak Kamil, Borko Filip, Borko Jakub, Dudzic Tomasz, Kirsch Karol, Koszołko Fabian, Kozik Robert, Krzysztofik Bartosz, Krzysztofik Karol, Lignowski Mariusz, Makowski Paweł, Makowski Piotr, Marszałkowski Patryk, Mikucki Kamil, Mikulski Adam, Mykowski Krystian, Neumann Mateusz, Olszewski Patryk, Pyzik Kacper, Skowroński Marcin, Szafrański Szymon, Tutlewski Krystian, Wujkowski Marcin, Żółtowski Robert

 

KLASA III D wychowawca Anna Pliszka

Bronka Daria, Drałus Dawid, Gałka Monika, Głowacki Mateusz, Jaromij Patrycja, Jaro}ska Klaudia, Karnabal Maciej, Lewandowski Mateusz, Lewczyk Michał, Maciąg Micheasz, Malik Anna, Michoński Jakub, Miemczyk Natalia, Misiuk Mateusz, Nadrowski Adam, Osiecki Przemysław, Pawlak Kinga, Pietruszyński Sławomir, Płuska Joanna, Popis Jakub, Senz Małgorzata, Smolińska Joanna, Szulińska Aleksandra, Ścira Patryk

 

KLASA III E wychowawca Anna Zdziennicka

Beger Aleksandra, Bogdańska Alicja, Cyboroń Aleksandra, Dembiński Karol, Gos Kinga, Helowicz Dawid, Kaźmierczak Mateusz, Konefał Piotr, Kroll Aleksandra, Kwiatkowska Dominika, Markowicz Arkadiusz, Murawski Damian, Nicgorski Patryk, Nowak Marcin, Olszewska Agata, Olszewska Antonina, Pasoń Mateusz, Podlewska Agnieszka, Rolicz Dariusz, Rozenberg Jakub, Sanewska Magdalena, Sigowska Paulina, Skrzypkowski Jan, Sobiesiak Jarosław, Szpaczyńska Daniela, Trafalska Kamila, Waszczuk Damian, Witkowski Dawid, Wojtacki Mateusz

 

KLASA III F wychowawca Ludmiła Zdziennicka

Aniszewski Tomasz, Cebula Natalia, Czarnecka Izabela, Depa Klaudia, Dominikowska Anna, Drałus Adrianna, Dziduch Kornelia, Fijałkowski Kacper, Izdepski Marcin, Jankowska Cyntia, Kaczmarek Daria, Konefał Marlena, Kopczyńska Martyna, Kulik Arkadiusz, Lewowicka Karolina, Nehring Filip, Nosowaska Alicja, Paluch Kamila, Płuszka Sandra, Prądzyńska Nicol, Ryszkowska Berenika, Sikora Sandra, Sikorska Milena, Skoczyńska Paulina, Stasińska Zuzanna, Stawasz Szymon, Szczerkowski Jakub, Szymczak Beniamin, Treć Jakub, Wiklandt Natalia