Absolwenci 2012

Klasa III A wychowawca Lilianna Bojanowska

Natalia Barra, Katarzyna Bień, Sylwia Carowska, Joanna Głębicka, Michał Krawczykowski, Mateusz Kujawa, Artur Kulikowski, Kaja Mazurkiewicz, Ewelina Meryk, Aleksandra Misieczko, Dominika Misiuk, Łukasz Odziemek, Beata Olszewska, Maciej Ołdak, Cezary Orszulak, Kamil Pastwa, Aneta Paszko, Kacper Rymer, Edyta Sołtys, Seweryn Szymański, Sandra Śniegocka, Aleksander Tyszyński, Adam Weyer, Marta Zarańska, Agnieszka Żołdowicz, Patrycja Rakowska

 

Klasa III B wychowawca Arkadiusz Piróg

Jakub Bełz, Małgorzata Białousz, Paulina Cebula, Izabela Czepkowska, Martyna Dembińska, Karolina Detmer, Dominika Ducka, Kamil Elwartowski, Jakub Floriański, Jonasz Hałuszczak, Patrycja Kalbukowska, Wojciech Kasprzyk, Dajana Kirsch, Aleksandra Kosiedowska, Patrycja Kunkiewicz, Agata Kwiatkowska, Patrycja Lewandowska, Dominika Pędzicka, Tobiasz Popis, Mirosław potuczko, Magdalena Sikora, Katarzyna Sołtys, Martin Ścira, Marta Wichert, Michał Zdaniewicz

 

Klasa III C wychowawca Anna Zdziennicka

Łukasz Affek, Natalia Balicka, Sebastian Dobreńko, Joanna Dulska, Klaudia Grubecka, Nikola Grubecka, Philip Ili, Paulina Janiszewska, Kamil Jetke, Agnieszka Kęsicka, Roksana Kolaty, Olimpia Kondratowicz, Katarzyna Litwin, Michał Łukaszewicz, Jędrzej Markowski, Patryk Miłek, Łukasz Orzechowski, Paulina Sałek, Karolina Smolińska, Iga Strymecka, Adam, Szaruga, Damian Szulc, Patryk Tomasiak, Łukasz Toporkiewicz, Paulina Wilczewska, Emilia Wlazińska, Rafał  Zieliński, Dawid Kuciński

 

Klasa III D wychowawca Teresa Kmiecik- Zegarska

Nikoleta Balicka, Piotr Czech, Łukasz Doimeracki, Martyna Dumalska, Mateusz Figela, Michał Głowacki, Natalia Hamadyk, Alicja Jaskulska, Dawid Jurkiewicz, Paulina Klein, Damian Klotka, Weronika Kozłowska, Dominika Krupa, Sarah Łazar, Dominika Machnikowska, Olimpia Mueller, Karol Nicgorski, Ilona Noskiewicz, denis Obuchowski, Krzysztof Pszczółkowski, Paulina Sawczuk, Sylwester Strzelecki, Karolina szkutnik, Robert sztandarski, Daniel Ścisłowski, Patryk Trunkwalter, Jacek Wesołowski, Konrad Smeja

 

Klasa III E wychowawca Alina Winkiel

Monika Barnaś, Jarosław Bator, Magdalena Borzych, Przemysław Gajek, Jarosław Głodowski, Tomasz Gresik, Michał Kopecki, Daria Kubińska, Sonia Pawełkiewicz, Mateusz Pawlukiewicz, Daniel Pietrzyk, Karol Rakowski, Dawid Schufreida, Magdalena skoczyńska, Paulina Słomska, Emilia Spalk, Kinga Stankiewicz, Anastazja Stolarz, Angelika Wiciel, Karolina Zielińska, Karolina Kosobucka, Krzysztof Rombalski

 

Klasa III F wychowawca Bożena Jesionkowska

Dawid Boguta, Łukasz Czyż, Wojciech Damięcki, Amelia Hrynkiewicz, Wioleta Kopyra, Katarzyna Kowal, Magdalena Kowal, Angelika Lewowicka, Klaudia Lipka, Marta Miecznikowska, Wojciech namiel, Katarzyna Ossowska, Agnieszka Pauzder, Michał Pietrzykowski, Kinga Ruczkowska, Anna Rymaszewska, Paweł Sommer, Katarzyna Sumińska, Sebastian Trafalski, Maciej Wiatrowski, Magdalena Wielgolaska, Bartosz Wiśniewski, Krystian Wojenkowski, Karolina Zimińska, Damian Zwoliński