Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 ROK SZKOLNY 2015/2016

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 1, im. Jana Pawła II w Sztumie

w roku szkolnym 2015/2016

L.p.

Imię i Nazwisko

Osiągnięcia

1

Klara Omieczyńska

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

2

Julia Zadrożna

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

3

Oliwia Sikorska

Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

4

Kacper Grudniewski

Finalista  Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

5

Michał Zdziennicki

Finalista  Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

6

Kacper Najda

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

7

Joanna Ferhman

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

8

Jakub Kun

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

9

Michał Zdziennicki

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

10

Oskar Stachowski

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

11

Oskar Stachowski

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

12

Michał Zdziennicki

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu EDI PINGWIN  z fizyki

13

Kacper Najda

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683

14

Dawid Szewczyk

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683

15

Agata Sombrowska

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Grudzień 70"

16

Klara Omieczyńska

Finalistka z najlepszym wynikiem w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA

17-25

Kacper Grudniewski

Zuzanna Kulik

Michał Zdziennicki

Magdalena Michalska

Julia Zadrożna

Oliwia Sikorska

Aleksandra Zdziennicka

Tamara Mielniczek

Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym

EKO-PLANETA

26

Agata Sombrowska

Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej

27

Katarzyna Żyła

Finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej

28

Maria Bołkowska

II miejsce w konkursie "Jak ochraniać i pomagać zwierzynie w lesie i na polach"

29-32

Michał Wróbel

Dagmara Lubelska

Justyna Świderska

Joanna Fehrman

 

Wyróżnienie w konkursie "Jak ochraniać i pomagać zwierzynie w lesie i na polach"

33

Oskar Stachowski

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI PINGWIN z matematyki

34

Michał Zdziennicki

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI PINGWIN z matematyki

35

Kamil Szamański

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI PINGWIN z matematyki

36

Kacper Grudniewski

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI PINGWIN z matematyki

37

Nikodem Gajda

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI PINGWIN z matematyki

38

Katarzyna Żyła

Wyróżnienie Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI PINGWIN z matematyki

39

Jakub Drohomirecki

Wyróżnienie Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI PINGWIN z matematyki

40

Joanna Jesionkowska

Wyróżnienie Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI PINGWIN z matematyki

41

Jakub Nenczak

Wyróżnienie Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI PINGWIN z matematyki

42

Krzysztof Andrzejewski

Finalista Konkursu Rachmistrzów – konkurs okręgowy organizowany przez BS w Sztumie

43

Szymon Sombrowski

Finalista Konkursu Rachmistrzów – konkurs okręgowy organizowany przez BS w Sztumie

45- 55

Maja Mucha,

Urszula Obołończyk, Dominika Dura,

Iga Hoppe,

Aleksandra Gmitruk,

Patrycja Bełkowska,

Patrycja Sobolewska, Wiktoria Kerepin,

Magda Ryba,

Julia Cacała,

Paulina Ścisłowska

Laureatki I miejsca konkursu na spot reklamowy "Wolny od uzależnień. Stop dopalaczom”

56-57

Maja Cebula,

Karolina Homa

Wyróżnienie w konkursie na spot reklamowy "Wolny od uzależnień. Stop dopalaczom”

58

Maja Mucha

II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Złote Usta"

59

Agata Nabojczyk

Licealiada - konkurs fotograficzny - I miejsce

60

Aleksandra Świderska

Licealiada - konkurs fotograficzny - II miejsce

61

Tamara Mielniczek

Licealiada - konkurs literacki - I miejsce

62

Kinga Kida

Licealiada - konkurs plastyczny - I miejsce

63

Łucja Budzowska

Licealiada - konkurs plastyczny - II miejsce

64

Aleksandra Ścisłowska

Licealiada - konkurs plastyczny - wyróżnienie

65

Aleksandra Zdziennicka

Licealiada - konkurs literacki - wyróżnienie

66-68

Radosław Stankiewicz

Magdalena Michalska

Patryk Sudoł

Finaliśći Ogólnopolskiego konkursu "Rozwój ma wiele twarzy- ambasadorzy pomarańczowej wstążki"

69-71

Agata Sombrowska

Julia Jankiewicz

Kinga Lipińska

Laureatki Szkolnej Ligii Historycznej "Mówią Wieki"

72-74

Nina Jurewicz

Aleksandra Markowicz

Hanna Kuczyńska

Finalistki Szkolnej Ligii Historycznej "Mówią Wieki"

75

Oskar Stachowski

Wyróżnienie Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI PINGWIN z fizyki

76

Jakub Drohomirecki

Wyróżnienie Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI PINGWIN z fizyki

77-86

Joanna Gresik

Agata Jarzyna

Hanna Kuczyńska

Edyta Omieczyńska

Helena Palińska

Zofia Przybylska

Oliwia Sikorska

Maria Surwiło

Aleksandra Ścisłowska

Monika Matlewska

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych  dziewcząt  III miejsce

 

87-90

Emanuel Okrój

Kajetan Rymer

Radosław Strymecki

Maja Kłościńska

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Szachy I miejsce

Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Szachy III miejsce

 

91-102

Julia Jankiewicz

Agata Jarzyna

Julia Duchnowska

Agata Sombrowska

Natalia Barańska

Wiktoria Kraczaj

Mariola Stefańska

Wiktoria Sudak

Weronika Szpuła

Weronika Wiśniewska

Julia Zadrożna

Aleksandra Żyła

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej I miejsce

Półfinał Wojewódszkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej IV miejsce

 

103-113

Natalia Barańska

Julia Duchnowska

Julia Zadrożna

Weronika Szpuła

Karolina Kirsz

Kamila Rutkowska

Oliwia Sikorska

Mariola Stefańska

Wiktoria Sudak

Weronika Wiśniewska

Sandra Pszczółkowska

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt II miejsce

 

114-121

Krzysztof Andrzejewski

Kacper Grudniewski

Jakub Kun

Konrad Drałus

Kacper Najda

Damian Osiecki

Radosław Strymecki

Michał Zdziennicki

Powiatowa Gimnazja Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców I miejsce ,

Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w koszykówkę chłopców II miejsce

 

122-134

Krzysztof Andrzejewski

Konrad Drałus

Szymon Figger

Jakub Kun

Bartosz Myszka

Kacper Najda

Emanuel Okrój

Damian Osiecki

Wojciech Pastewski

Kajetan Rymer

Radosław Strymecki

Daniel Szydłak

Michał Wróbel

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców I miejsce ,

Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców IVmiejsce

 

135-145

Krzysztof Andzrzejewski

Hubert Brzózka

Kondrad Drałus

Szymon Figger

Mateusz Marchlewski

Wojciech Mazurkiewicz

Wojciech Pastewski

Karol Pięta

Kajetan Rymer

Radosław Strymecki

Daniel Szydłak

Powiatowa Gimnazjada Młodzeży Szkolnej w piłce nożnej chłopców II miejsce

 

146

Michalina Barnaś

Powiatowa Gimnazjada Mlodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych IV miejsce

147

Monika Matlewska

Powiatowa Gimnazjada Mlodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych VI miejsce

148

Wojciech Pastewski

Powiatowa Gimnazjada Mlodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych I miejsce

149

Michał Wróbel

Powiatowa Gimnazjada Mlodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych II miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015


Wojewódzki Konkurs Matematyczny  - opiekun Bożena Jesionkowska

Finalista:

Patryk Szymczak

Wojewódzki Konkurs Fizyczny - opiekun Aldona Ruszkowska

Finalistka:

Agata Sombrowska

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny EDI PINGWIN - opiekun Wioletta Konkol

Laureaci:

Michał Zdziennicki

Oskar Stachowski

Wyróżnienia:

Jakub Neneczak

Jakub Drohomirecki

Kacper Grudniewski

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny - opiekun Anna Zdziennicka

Finalistki

Karolina Le Canh

Klara Omieczyńska

 

Wojewódzki konkurs "Wojna na Pomorzu 1939" - opiekun Eleonora Karzarnowicz

Laureatka: 

Agata Sombrowska

Finalista:

 Radosław Strymecki

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta” - opiekun Anna Zdziennicka

laureatka I miejsca w województwie

Karolina Le Canh

wyróżnienia:

Klara Omieczyńska

III Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej „Przyroda Powiśla, Warmii i Żuław”

 - opiekun Anna Zdziennicka

Finaliści:

Karolina Le Canh 

Mateusz Bołkowski

Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej  - opiekun Joanna Kaszuba

Agata Trafalska zdobyła Grand Prix

Gminny Konkurs Recytatorski "Złote usta" - opiekun Ludmiła Zdziennicka

Wyróżnienie:

Monika Matlewska

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządach opiekun Halina Onasz

Anna Raczkowska

II miejsce - Szymon Niewdana 

nagroda wyjazd do senatu

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia - opiekun Wioletta Konkol

Wyróżnienie

Michał Zdziennicki

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANGEA - opiekun Wioletta Konkol

Finaliści:

Michał Zdziennicki– 21 wynik w Polsce

Jakub Nenczak– 23 wynik w Polsce

Klara Omieczyńska– 54 wynik w Polsce

Kacper Grudniewski– 82 wynik w Polsce

 

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY - opiekun Wioletta Konkol

Wyróżnienie:

Kamil Jesionkowski

Jakub Nenczak

Oskar Stachowski

Michał Zdziennicki

„Konkursu Rachmistrzów” - opiekun Wioletta konkol

Finaliści:

Michał Zdziennicki

Oskar Stachowski

Kamil Szamański

Powiatowy Konkurs Matematyczny - opiekun Bożena Jesionkowska

II miejsce Patryk Szymczak

Interdyscyplinarny Konkurs „Matematyczno – Przyrodniczy Czar Par”  - opiekun Wioletta Konkol

 

Agata Sombrowska i Jakub Nenczak– I miejsce

Michał Zdziennicki i Oskar Stachowski– IV miejsce

 

Ogólnopolski konkurs EDI ”Pingwin” z fizyki - opiekun Dorota Machnikowska

Laureat:

Patryk Szymczak

Wyróżnienie:

Jakub Drohomirecki

Michał Zdziennicki 

Ogólnopolski konkurs EDI ”Panda” z fizyki - opiekun Dorota Machnikowska

Laureat:

Patryk Szymczak

Wyróżnienie:

Filip Pawłowski

Michał Zdziennicki 

XIX Konkurs Wiedzy Religijnej Diecezji Elbląskiej - „Drogi Świętego Jakuba”

  - opiekun Andrzej Omieczyński

Marta Rakowska

- I miejsce w konkursie wiedzy

Marta Rakowska

- I miejsce w kategorii prezentacji mult.

II miejsce w kategorii piosenki pielgrzymkowej

Klara Omieczyńska, Marta Rakowska, Justyna Świderska i Agata Trafalska

 

konkurs fotograficzny  „Matematyka w obiektywie”

- opiekun Krzysztof Jagielski

 

I miejsce

Monika Matlewska

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego " Od Cedynii do Orszy"  

- opiekun Eleonora Karzarnowicz

Laureat:

 Kacper Najda

Finalista:

Emanuel  Okrój

Ogólnopolski konkurs Multitest - historia - opiekun Eleonora Karzarnowicz

Laureaci:

Michał Zdziennicki

 Mikołaj Wierzbicki

Marta Rakowska

Szymon Niewdana

Kacper Grudniewski

Klara Omieczyńska

 Łucja Budzowska

Ogólnopolski konkurs "Krąg" - opiekun Eleonora Karzarnowicz

Laureaci:

 Marta Rakowska

Szymon Niewdana

Michał Zdziennicki

Klara Omieczyńska

Łucja Budzowska

Oliwia Sikorska

 Hanna Kuczyńska

Kacper Najda

 

Ogólnopolski konkurs historyczno -literacki " Pamięć Nieustająca"

opiekun Eleonora Karzarnowicz

Wyróżnienie:

Klara Omieczyńska

Łucja Budzowska

Jakub Nenczak

Maja Mucha

Powiatowy konkurs „Tradycje szlacheckie na Powiślu" opiekun Eleonora Karzarnowicz

I miejsce

Sandra Czechowska,

 Finaliści:

Aleksandra Zdziennicka

Justyna Świderska

Wojciech Waszczuk

Międzypowiatowy konkurs 70 lat zbrodni katyńskiej opiekun Eleonora Karzarnowicz

I miejsce

Magdalena Michalska

 Wyróżnienia:

Klara Omieczyńska

Klaudia Grenda

Karolina Kuczyńska

Szkolna Liga historyczna "Mówią Wieki"

opiekun Eleonora Karzarnowicz i Anna Raczkowska

Finalistki:

Julia Jankiewicz

Agata Sombrowska

Marta Rakowska

Julia Peplinska

Marcelina Chudzik

Szkoła zdobyła po raz drugi certyfikat Solidarnej Szkoły

opiekun Eleonora Karzarnowicz i Anna Raczkowska

Za projekt odpowiedzialni byli:

 Agata Sombrowska

Julka Jankiewicz

Karolina Le Canh

Aleksandra  Zdziennicka

Michał Zdziennicki

Konkurs  " Polskie zamki gotyckie" opiekun Eleonora Karzarnowicz

II miejsce  Michał Zdziennicki

 

"Super Farmer" opiekun Małgorzata Szpalerska

Sandra Czechowska- Mistrzyni Polski 
"Pomysłówka" 

opiekun Małgorzata Szpalerska

Sandra Czechowska- Mistrzyni Województwa Pomorskiego

Powiatowy konkurs plastyczny
"Jak ochraniać zwierzynę w lesie i na polach"

- opiekun Rafał Zdziennicki

III miejsce  Julia Peplińska

Wyróżnienie:

Marcelina Chudzik

Julia Przedpełska

Filip Pawłowski

Justyna Świderska

Klara Omieczyńska

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny – nauczyciel prowadzący Anna Zdziennicka

 

Laureat :

1/ Michalina Chabowska

2/ Michalina Nenczak

3/ Marta Rakowska

4/ Marek Zarański

Nagrodą  jest zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego – część przyrodnicza.

Fnalista :

1/ Artur Waniewski

Wojewódzki Konkurs Fizyczny -  nauczyciel prowadzący Aldona Ruszkowska

Laureat :

1/ Szymon Niewdana

Nagrodą  jest zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego – część przyrodnicza.

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – nauczyciel prowadzący Wioletta Konkol

Finalista :

1/ Joshua Steiner

Wojewódzki Konkurs Chemiczny – nauczyciel prowadzący Ewa Adamska

Finalista :

1/ Patrycja Rozwadowska

Wojewódzki Konkurs Historyczny – nauczyciel prowadzący Eleonora Karzarnowicz

Finalista :

1/ Patrycja Rozwadowska

2/ Mateusz Kuczyński

 

Wojewódzki Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – nauczyciel prowadzący Eleonora Karzarnowicz

Laureat:

1/ Emanuel Okrój

2/ Kajetan Rymer

3/ Radosław Strymecki

4/ Bartosz Mielniczek

Wojewódzki Konkurs „Sierpień 80”- nauczyciel prowadzący Eleonora Karzarnowicz

Laureat:

1/ Witold Głogowski

Wyróżnienia :

1/ Julia Jankiewicz

2/ Agata Sombrowska

Wojewódzki Konkurs „ Miejsca pamięci narodowej w naszej gminie”  nauczyciel prowadzący Eleonora Karzarnowicz

Wyróżnienia :

1/ Weronika Kowalska

2/ Patrycja Rozwadowska

3/ Agata Sombrowska

4/ Klara Omieczyńska

5/ Łucja Budzowska

6/ Julia Peplińska

7/ Julia Jankiewicz

8/ Barbara Wędrychowska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”- nauczyciel prowadzący Eleonora Karzarnowicz

Wyróżnienia:

1/ Patrycja Rozwadowska

2/ Bartosz Mielniczek

3/ Szymon Niewdana

4/ Marek Zarański

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Multitest”- nauczyciel prowadzący Eleonora Karzarnowicz

Laureat:

1/Marta Rakowska

2/Szymon  Niewdana

3/ Patrycja Rozwadowska

4/ Marek Zarański

5/ Mateusz Kuczyński

6/ Bartosz Mielniczek

7/ Nikola Lasota

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny – Genius Logicus – nauczyciel prowadzący Wioletta Konkol

Finaliści :

1/ Jakub Nenczak – najlepszy wynik w szkole – 18 miejsce w Polsce

2/ Radosław Stankiewicz

3/ Olaf Koziara

4/ Patryk Szymczak

5/ Aleksandra Żyła

6/ Julia Peplińska

7/ Karolina Kuźniarska

8/ Kamil Jesionkowski

9/ Krzysztof Urbański

10/ Dawid Pawełkiewicz

11/ Kacper Pomorski

12/ Patryk Owczarek

13/ Michał Wróbel

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny  „Eko -Planeta” – nauczyciel prowadzący Anna Zdziennicka

Laureat :

II miejsce w kraju Patrycja Rozwadowska

Finaliści :

1/ Michalina Chabowska

2/ Marta Rakowska

3/ Marek Zarański

4/ Michalina Nenczak

5/ Artur Waniewski

6/ Mateusz Gajda

7/ Maciej Borsuk

8/ Zuzanna Domrzalska

9/ Dominika Łaskarzewska

10/ Aleksandra Żółtowska

11/ Piotr Affek

12/ Dawid Wożniak

13/ Sara Wesołowska

14/ Ewa Petrykowska

15/ Jakub Torba

16/ Weronika Wiącek

17/ Paulina Monkielewicz

Ogólnopolski Konkurs EDI PIGWIN z matematyki

Wyróżnienie:

Joshua Steiner

Finaliści:

1/ Julia Jankiewicz

2/ Krzysztof Urbański

3/ Radosław Stankiewicz

4/ Kacper Pomorski

5/ Jakub Nenczak

6/ Łucja Budzowska

7/ Szymon Zdziennicki

8/ Kamil Jesionkowski

9/ Arkadiusz Stuba

10/ Agata Sombrowska

11/ Julia Duchnowska

12/ Patryk Szymczak

13/ Weronika Dobreńko

14/ Artur Waniewski

15/ Kamila Kosmowska

16/ Dawid Pawełkiewicz

17/ Marek Zarański

 

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „EDI”- nauczyciel prowadzący Ewa Adamska

Laureat :

V miejsce Patrycja Rozwadowska

Finaliści:

1/ Kamila Kosmowska

2/ Rafał Onasz

3/ Nikola Lasota

4/ Ewa Petrykowska

5/ Witold Głogowski

6/ Rafał Kowal

7/ Zuzanna Domrzalska

8/ Michalina Nenczak

9/ Artur Waniewski

10/ Mateusz Wilczewskl

11/ Mateusz Gajda

12/ Michalina Chabowska

13/ Julia Domińczak

14/ Klaudia Długołęcka

15/ Konrad Możdżyński

16/ Dawid Wielgolaski

17/ Szymon Niewdana

18/ Weronika Dobrenko

19/ Marta Rakowska

20/ Karolina Kuczyńska

21/ Agata Trafalska

 

Międzypowiatowy Konkurs „ Kultura i tradycje szlacheckie”- nauczyciele prowadzący Eleonora Karzarnowicz, Rafał Zdziennicki

Grand Prix :

1/ Łucja Budzowska

Wyróżnienie :

1/ Damian Warda

Wojewódzki Konkurs Gier „Super farmer” – nauczyciel prowadzący Małgorzata Szpalerska

Laureat :

1/ II miejsce Adrian Krsch

Międzynarodowy Projekt „Szeksploracje kultury”- konkurs literacki-  nauczyciel prowadzący Ludmiła Zdziennicka

Laureat :

1/ Łucja Budzowska

2/ Julia Peplińska

 

Nagrodą  jest wyjazd do Bergen w Norwegii.

Wojewódzki Konkurs Stowarzyszenia Morena – Erasmus+ - nauczyciel prowadzący Halina Onasz

Laureat :

1/ Agata Trafalska

2/ Paulina Kowal

3/ Nikola Lasota

4/ Karolina Le Canh

 

Nagrodą jest wyjazd do Perugii we Włoszech.

XX Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży – nauczyciel prowadzący Eleonora Karzarnowicz

Laureat :

1/ Patrycja Rozwadowska

2/ Kamila Kosmowska

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

Laureaci:

Marta Winkiel, Karolina Pluta, Sonia Pawełkiewicz - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Patrycja Redmer, Sarah Łazar - Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Katarzyna Litwin - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Bartosz Mielniczek - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Patrycja Rozwadowska - VI Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej

Dawid Trybański, Jędrzej Markowski, Michał Markowski - Ogólnopolski Konkurs "Moja szkoła w Unii Europejskiej"

Patrycja Rozwadowska, Zuzanna Domrzalska, Bartosz Mielniczek, Joanna Dulska, Joanna Zimińska - Grand Prix "Tesco dla szkół"

Michalina Nenczak, Patrycja Rozwadowska, Zuzanna Domrzalska - Ogólnopolski Konkurs "Mówią Wieki"

Kaja Mazurkiewicz, Dawid Trybański - Konkurs "Sejm Dzieci i Młodzieży"

 

Finaliści:

Karolina Smolińska - Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Katarzyna Litwin - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Adrianna Koza - Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Rafał Onasz, Marek Zarański - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Damian Beger, Sebastian Trafalski, Jakub Floriański, Wojciech Damięcki, Dominika Krupa, Marta Zarańska, Karol Krzysztofik, Karol Kirsh, Filip Borko, Jakub Borko, Daniel Pietrzyk, Michał Kopecki, Łukasz Affek, Mateusz Neuman, Marcin Skowroński, Mariusz Lignowski - Wojewódzka Gimnazjada Sportowa

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

Laureaci:

Paulina Sigowska, Katarzyna Litwin - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Agata Olszewska, Jakub Borko - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Finaliści:

Paulina Sigowska - Wojewódzki Konkurs Matematyczny, Wojewódzki Konkurs Historyczny

Marta Winkiel - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Daniela Szpaczyńska - Wojewódzki Konkurs Matematyczny,  Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Kacper Fijałkowski- Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego", Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Karol Kirsch - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Patrycja Redmer, Dorota Klein, Sarah Łazar - Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

Laureaci:

Claudia Tritt - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Piotr Janiszek - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Finaliści:

Claudia Tritt - Wojewódzki Konkurs Matematyczny,  Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Paulina Sigowska - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Piotr Janiszek - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Nikodem Omieczyński, Szymon Serocki, Maciej Wnuk - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Marta Zarańska, Kacper Fijałkowski, Jakub Borko - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

Finaliści:

Łukasz Ruczyński - Wojewódzki Konkurs Matematyczny,  Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Kamil Zdziennicki - Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Piotr Janiszek, Kacper Fijałkowski, Jakub Borko - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

Laureaci:

Kamil Zdziennicki - Wojewódzki Konkurs Historyczny, Wojewódzki  Konkurs Geograficzny

Katarzyna Gawrońska - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Finaliści:

Krystian Zdziennicki - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Agata Smolarczyk - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Justyna Grenda, Karolina Tomaszewska, Monika Jackiewicz, Małgorzta Kucharska, Kamil Zdziennicki - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

Laureaci:

Maciej Wojszkun - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Krystian Zdziennicki - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie

Kamil Zdziennicki - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Finaliści:

Piotr Balcer - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Anna Jagielska, Szymon Belzyt - Wojewódzki  Konkurs Geograficzny

Karolina Tomaszewska, Monika Jackiewicz, Justyna Grenda, Kamil Zdziennicki - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie

Krystian Zdziennicki - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Katarzyna Gawrońska, Jakub Łukasik - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

Laureaci:

Natalia Chycka - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Zuzanna Tomasiak - Wojewódzki  Konkurs Geograficzny

Kacper Smoliński - Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Bartosz Wrzałka - Wojewódzki Konkurs Historyczny, Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie

Tomasz Grabowski, Jan Kondratowicz - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Barbara Belzyt, Maciej Rogacki - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie

Finaliści:

Bartosz Wrzałka - Wojewódzki Konkurs Fizyczny, Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

Laureaci:

Łukasz Tomasiak - Wojewódzki  Konkurs Geograficzny

Karolina Charycka - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Finaliści:

Tomasz Gzela - Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Bartosz Wrzałka - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Natalia Chycka - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Jacek Anaczkowski, Radoslaw Pryjomski  - Wojewódzki  Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Piotr Krupa - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

Laureaci:

Anna Zegarska - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Łukasz Tomasiak - Wojewódzki  Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Finaliści:

Anna Zegarska - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Katarzyna Sekulska - Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Łukasz Tomasiak - Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Jacek Anaczkowski - Wojewódzki  Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Bartosz Wrzałka - Wojewódzki  Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Marcin Przypek - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

Laureat:

Karol Rozenberg - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Finaliści:

Anna Babieczko - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Roman Zegarski - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Karol Rozenberg, Joanna Zawadka- Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Karol Rozenberg - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Katarzyna Burny - Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Radosław Pryjomski - Wojewódzki Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

Laureat:

Jakub Mroczkowski - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Finaliści:

Katarzyna Koszalińska, Kalina Lewandowska - Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Michał Waszkiewicz - Wojewódzki Konkurs Informatyczny, Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Malwina Żyra - Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

ROK SZKOLNY 2000/2001

Laureaci:

Karol Rozenberg - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Łukasz Hebel, Damian Piatek - Wojewódzka Gimnazjada Sportowa

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny  - opiekun Bożena Jesionkowska

Finalista:

Patryk Szymczak

Wojewódzki Konkurs Fizyczny - opiekun Aldona Ruszkowska

Finalistka:

Agata Sombrowska

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny EDI PINGWIN - opiekun Wioletta Konkol

Laureaci:

Michał Zdziennicki

Oskar Stachowski

Wyróżnienia:

Jakub Neneczak

Jakub Drohomirecki

Kacper Grudniewski

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny - opiekun Anna Zdziennicka

Finalistki

Karolina Le Canh

Klara Omieczyńska

 

Wojewódzki konkurs "Wojna na Pomorzu 1939" - opiekun Eleonora Karzarnowicz

Laureatka: 

Agata Sombrowska

Finalista:

 Radosław Strymecki

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta” - opiekun Anna Zdziennicka

laureatka I miejsca w województwie

Karolina Le Canh

wyróżnienia:

Klara Omieczyńska

III Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej „Przyroda Powiśla, Warmii i Żuław”

 - opiekun Anna Zdziennicka

Finaliści:

Karolina Le Canh 

Mateusz Bołkowski

Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej  - opiekun Joanna Kaszuba

Agata Trafalska zdobyła Grand Prix

Gminny Konkurs Recytatorski "Złote usta" - opiekun Ludmiła Zdziennicka

Wyróżnienie:

Monika Matlewska

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządach opiekun Halina Onasz

Anna Raczkowska

II miejsce - Szymon Niewdana 

nagroda wyjazd do senatu

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia - opiekun Wioletta Konkol

Wyróżnienie

Michał Zdziennicki

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANGEA - opiekun Wioletta Konkol

Finaliści:

Michał Zdziennicki– 21 wynik w Polsce

Jakub Nenczak– 23 wynik w Polsce

Klara Omieczyńska– 54 wynik w Polsce

Kacper Grudniewski– 82 wynik w Polsce

 

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY - opiekun Wioletta Konkol

Wyróżnienie:

Kamil Jesionkowski

Jakub Nenczak

Oskar Stachowski

Michał Zdziennicki

„Konkursu Rachmistrzów” - opiekun Wioletta konkol

Finaliści:

Michał Zdziennicki

Oskar Stachowski

Kamil Szamański

Powiatowy Konkurs Matematyczny - opiekun Bożena Jesionkowska

II miejsce Patryk Szymczak

Interdyscyplinarny Konkurs „Matematyczno – Przyrodniczy Czar Par”  - opiekun Wioletta Konkol

 

Agata Sombrowska i Jakub Nenczak– I miejsce

Michał Zdziennicki i Oskar Stachowski– IV miejsce

 

Ogólnopolski konkurs EDI ”Pingwin” z fizyki - opiekun Dorota Machnikowska

Laureat:

Patryk Szymczak

Wyróżnienie:

Jakub Drohomirecki

Michał Zdziennicki 

Ogólnopolski konkurs EDI ”Panda” z fizyki - opiekun Dorota Machnikowska

Laureat:

Patryk Szymczak

Wyróżnienie:

Filip Pawłowski

Michał Zdziennicki 

XIX Konkurs Wiedzy Religijnej Diecezji Elbląskiej - „Drogi Świętego Jakuba”  - opiekun Andrzej Omieczyński

Marta Rakowska - I miejsce w konkursie wiedzy

Marta Rakowska - I miejsce w kategorii prezentacji multimedialnych

Klara Omieczyńska, Marta Rakowska, Justyna Świderska i Agata Trafalska – II miejsce w kategorii piosenki pielgrzymkowej

 

konkurs fotograficzny  „Matematyka w obiektywie” - opiekun Krzysztof Jagielski

 

I miejsce

Monika Matlewska

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego " Od Cedynii do Orszy"  - opiekun Eleonora Karzarnowicz

Laureat:

 Kacper Najda

Finalista:

Emanuel  Okrój

Ogólnopolski konkurs Multitest - historia - opiekun Eleonora Karzarnowicz

Laureaci:

Michał Zdziennicki

 Mikołaj Wierzbicki

Marta Rakowska

Szymon Niewdana

Kacper Grudniewski

Klara Omieczyńska

 Łucja Budzowska

Ogólnopolski konkurs "Krąg" - opiekun Eleonora Karzarnowicz

Laureaci:

 Marta Rakowska

Szymon Niewdana

Michał Zdziennicki

Klara Omieczyńska

Łucja Budzowska

Oliwia Sikorska

 Hanna Kuczyńska

Kacper Najda

 

Ogólnopolski konkurs historyczno -literacki " Pamięć Nieustająca" opiekun Eleonora Karzarnowicz

Wyróżnienie:

Klara Omieczyńska

Łucja Budzowska

Jakub Nenczak

Maja Mucha

Powiatowy konkurs „Tradycje szlacheckie na Powiślu" opiekun Eleonora Karzarnowicz

I miejsce

Sandra Czechowska,

 Finaliści:

Aleksandra Zdziennicka

Justyna Świderska

Wojciech Waszczuk

Międzypowiatowy konkurs 70 lat zbrodni katyńskiej opiekun Eleonora Karzarnowicz

I miejsce

Magdalena Michalska

 Wyróżnienia:

Klara Omieczyńska

Klaudia Grenda

Karolina Kuczyńska

Szkolna Liga historyczna "Mówią Wieki" opiekun Eleonora Karzarnowicz i Anna Raczkowska

Finalistki:

Julia Jankiewicz

Agata Sombrowska

Marta Rakowska

Julia Peplinska

Marcelina Chudzik

Szkoła zdobyła po raz drugi certyfikat Solidarnej Szkoły opiekun Eleonora Karzarnowicz i Anna Raczkowska

Za projekt odpowiedzialni byli:

 Agata Sombrowska

Julka Jankiewicz

Karolina Le Canh

Aleksandra  Zdziennicka

Michał Zdziennicki

Konkurs  " Polskie zamki gotyckie" opiekun Eleonora Karzarnowicz

II miejsce  Michał Zdziennicki

 

"Super Farmer" opiekun Małgorzata Szpalerska

Sandra Czechowska- Mistrzyni Polski 
"Pomysłówka" 

opiekun Małgorzata Szpalerska

Sandra Czechowska- Mistrzyni Województwa Pomorskiego

Powiatowy konkurs plastyczny "Jak ochraniać zwierzynę w lesie i na polach" - opiekun Rafał Zdziennicki

III miejsce  Julia Peplińska

Wyróżnienie:

Marcelina Chudzik

Julia Przedpełska

Filip Pawłowski

Justyna Świderska

Klara Omieczyńska