Sport

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1 W SZTUMIE
 W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

1. Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach  przełajowych
    I miejsce  - dla chłopców w powiecie
    12 miejsce – w finale wojewódzkim
Marcin Kopecki, Konefał Oskar, Tyszyński Dominik, Gajda Mateusz, Pastewski Wojciech , Wróbel Michał, Zarański Marek, Sinicki Bartosz, Jurewicz Jakub, Westfal Dariusz


2.Powiatowa Gimnazjada w  drużynowym turnieju szachowym
 I  miejsce  - w powiecie
III miejsce w półfinale wojewódzkim
 Chudzik Marcelina, Kajetan Rymer, Emanuel Okrój , Radosław Strymecki


3. Powiatowa Gimnazjada  Mlodzieży  Szkolnej w koszykówce chłopców
I- miejsce dla chłopców
II- miejsce w półfinale wojewódzkim
 Wilczewski Mateusz, Gajda Mateusz, Kopecki Marcin, Strymecki Radosław, Tyszyński Dominik, Konefał Oskar, Rafał Onasz, Nehring Piotr , Oskar Mendalka, Jakub Kun


4.Powiatowa Gimnazjada  Mlodzieży  Szkolnej w piłce ręcznej
II  - miejsce dla chłopców
Zarański Marek , Wilczewski Mateusz, Gajda Mateusz, Borsuk Maciej ,
Kopecki Marcin, Strymecki Radosław, Tyszyński Dominik, Konefał Oskar,
 Rafał Onasz, Nehring Piotr


5. Powiatowa Gimnazjada Mlodzieży Szkolnej   w siatkówce chłopców
   II miejsce  w powiecie
Zarański Marek , Strymecki Radoslaw , Wilczewski Mateusz , Borsuk Maciej , Kopecki Marcin , Nehrin Piotr


6. Powiatowa Gimnazjada  Mlodzieży  Szkolnej w koszykówce dziewcząt
II miejsce w powiecie
Magdalena Ciupak , Julia Polanowska, Roksana Koman, Paulina Monkielewicz, Weronika Wiącek , Sabina Lisewska, Wiktoria Czapla , Aleksandra Kara , Magdalena Zadrejkowska , Zuzanna Kużniarska , Daniela Drózda


7. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych biegach Przełajowych
I miejsce   Marcin Kopeecki
II miejsce  - Westfal Dariusz
IV  -  Jakub Jurewicz
V  - Pastewski Wojciech               
VI  - Sinicki Bartłomiej
 I miejsce  - Magdaleny Ciupak


 8. Finał XV Gimnazjady w  Indywidualnych Biegach Przełajowych Gdynia   11.04.2014r
Marcin Kopecki   - VI miejsce
Jurewicz Jakub   - 25 miejsce
Bartłomiej Sinicki    - 37 miejsce


9. Wojewódzka  Gimnazjada  Młodzieży  Szkolnej w  Lekkiej Atletyce
    Marcin Kopecki     I miejsce  - bieg na 2000m