Osiągnięcia uczniów

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

Laureaci:

Marta Winkiel, Karolina Pluta, Sonia Pawełkiewicz - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Patrycja Redmer, Sarah Łazar - Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Katarzyna Litwin - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Bartosz Mielniczek - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Patrycja Rozwadowska - VI Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej

Dawid Trybański, Jędrzej Markowski, Michał Markowski - Ogólnopolski Konkurs "Moja szkoła w Unii Europejskiej"

Patrycja Rozwadowska, Zuzanna Domrzalska, Bartosz Mielniczek, Joanna Dulska, Joanna Zimińska - Grand Prix "Tesco dla szkół"

Michalina Nenczak, Patrycja Rozwadowska, Zuzanna Domrzalska - Ogólnopolski Konkurs "Mówią Wieki"

Kaja Mazurkiewicz, Dawid Trybański - Konkurs "Sejm Dzieci i Młodzieży"

 

Finaliści:

Karolina Smolińska - Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Katarzyna Litwin - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Adrianna Koza - Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Rafał Onasz, Marek Zarański - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Damian Beger, Sebastian Trafalski, Jakub Floriański, Wojciech Damięcki, Dominika Krupa, Marta Zarańska, Karol Krzysztofik, Karol Kirsh, Filip Borko, Jakub Borko, Daniel Pietrzyk, Michał Kopecki, Łukasz Affek, Mateusz Neuman, Marcin Skowroński, Mariusz Lignowski - Wojewódzka Gimnazjada Sportowa

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

Laureaci:

Paulina Sigowska, Katarzyna Litwin - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Agata Olszewska, Jakub Borko - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Finaliści:

Paulina Sigowska - Wojewódzki Konkurs Matematyczny, Wojewódzki Konkurs Historyczny

Marta Winkiel - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Daniela Szpaczyńska - Wojewódzki Konkurs Matematyczny,  Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Kacper Fijałkowski- Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego", Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Karol Kirsch - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Patrycja Redmer, Dorota Klein, Sarah Łazar - Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

Laureaci:

Claudia Tritt - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Piotr Janiszek - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Finaliści:

Claudia Tritt - Wojewódzki Konkurs Matematyczny,  Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Paulina Sigowska - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Piotr Janiszek - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Nikodem Omieczyński, Szymon Serocki, Maciej Wnuk - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Marta Zarańska, Kacper Fijałkowski, Jakub Borko - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

Finaliści:

Łukasz Ruczyński - Wojewódzki Konkurs Matematyczny,  Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Kamil Zdziennicki - Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Piotr Janiszek, Kacper Fijałkowski, Jakub Borko - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

Laureaci:

Kamil Zdziennicki - Wojewódzki Konkurs Historyczny, Wojewódzki  Konkurs Geograficzny

Katarzyna Gawrońska - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Finaliści:

Krystian Zdziennicki - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Agata Smolarczyk - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Justyna Grenda, Karolina Tomaszewska, Monika Jackiewicz, Małgorzta Kucharska, Kamil Zdziennicki - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

Laureaci:

Maciej Wojszkun - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Krystian Zdziennicki - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie

Kamil Zdziennicki - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Finaliści:

Piotr Balcer - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Anna Jagielska, Szymon Belzyt - Wojewódzki  Konkurs Geograficzny

Karolina Tomaszewska, Monika Jackiewicz, Justyna Grenda, Kamil Zdziennicki - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie

Krystian Zdziennicki - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Katarzyna Gawrońska, Jakub Łukasik - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

Laureaci:

Natalia Chycka - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Zuzanna Tomasiak - Wojewódzki  Konkurs Geograficzny

Kacper Smoliński - Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Bartosz Wrzałka - Wojewódzki Konkurs Historyczny, Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie

Tomasz Grabowski, Jan Kondratowicz - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Barbara Belzyt, Maciej Rogacki - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie

Finaliści:

Bartosz Wrzałka - Wojewódzki Konkurs Fizyczny, Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

Laureaci:

Łukasz Tomasiak - Wojewódzki  Konkurs Geograficzny

Karolina Charycka - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Finaliści:

Tomasz Gzela - Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Bartosz Wrzałka - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Natalia Chycka - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Jacek Anaczkowski, Radoslaw Pryjomski  - Wojewódzki  Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Piotr Krupa - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

Laureaci:

Anna Zegarska - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Łukasz Tomasiak - Wojewódzki  Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Finaliści:

Anna Zegarska - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Katarzyna Sekulska - Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Łukasz Tomasiak - Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Jacek Anaczkowski - Wojewódzki  Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Bartosz Wrzałka - Wojewódzki  Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Marcin Przypek - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

Laureat:

Karol Rozenberg - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Finaliści:

Anna Babieczko - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Roman Zegarski - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Karol Rozenberg, Joanna Zawadka- Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Karol Rozenberg - Wojewódzki Konkurs Historyczny

Katarzyna Burny - Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Radosław Pryjomski - Wojewódzki Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

Laureat:

Jakub Mroczkowski - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Finaliści:

Katarzyna Koszalińska, Kalina Lewandowska - Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Michał Waszkiewicz - Wojewódzki Konkurs Informatyczny, Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Malwina Żyra - Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

ROK SZKOLNY 2000/2001

Laureaci:

Karol Rozenberg - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Łukasz Hebel, Damian Piatek - Wojewódzka Gimnazjada Sportowa